• Security Incident?
  • +31 88 000 2000
  • +31 88 000 2020
  • support@access42.nl
Access42 logoAccess42 logoAccess42 logoAccess42 logo
  • HOME
  • DIENSTEN
    • CYBER DEFENSE CENTER
      • Prepare
      • Detect
      • Prevent
      • Respond
      • Predict
    • DIENSTEN
      • Incident Response
      • Penetratietest (Pentest)
      • Red Teaming aanval
      • Cyber Security Assessment (CSA)
    • MANAGED SERVICES / OPLOSSINGEN
      • Nessus
      • CyberTIM
      • CyberTIM Detect voor Microsoft 365
      • Container Security CSI.2030
      • Vulnerability Management
        • Vulnerability Management
        • Web App Scanning
        • OT Security
      • Phishing & Triage
      • Brand Exploit Protect
      • E-Mail Security, Continuity & Archiving
        • E-mail Security 3.0
      • Endpoint Detection & Response (EDR)
      • Netwerk Detectie & Response (NDR)
        • Klaar om de controle over Microsoft (Office) 365-beveiliging terug te nemen?
        • AI-powered netwerk detectie en response
      • Thycotic – Privileged Access Management
      • Security Monitoring / SOC
  • ACCESS42
    • Over ons
    • Werken bij Access42
    • Partners
    • Disclaimer & Privacy Policy
  • EVENTS
  • NIEUWS
    • COVID-19
    • Nieuws
  • CONTACT
    • Contact
    • Incident Response
    • Inschrijven Nieuwsbrief
BUY NESSUS
  • Home
  • Nieuws
  • Nieuws
  • Praegus en Access42 gaan partnership aan

Praegus en Access42 gaan partnership aan

19 september 2016
Categories
  • Nieuws
Tags
 
Vandaag maken Praegus en Access42 bekend een intensieve samenwerking te zijn aangegaan met als doel de discipline (cyber)security te integreren in de bestaande dienstverlening op gebied van testen binnen de software development lifecycle.

Naast performance- en functionele (regressie)testen ontstaat er een toenemende vraag naar security testen. De samenwerking biedt een uitgebreid dienstenpalet, dat zorgt voor ondersteuning in kwaliteitsborging vanaf de eerste stappen in de development fase tot aan het in productie nemen van een applicatielandschap dat ook nog eens veilig is. Zo worden bijvoorbeeld tijdens de performance testen automatisch de meest kritische kwetsbaarheden voor (web)applicaties (OWASP top 10) getest. Dit zorgt voor een snelle, betrouwbare en veilige (online) applicatie.

"We zijn blij met deze samenwerking en trots dat Praegus ons als strategische partner gekozen heeft. Voor Access42 betekent deze samenwerking een vroegtijdige en langere betrokkenheid bij onze gezamenlijke opdrachtgevers. Op deze manier zijn we in staat om vanaf de tekentafel tot aan het in productie nemen van de applicatie te ondersteunen bij zowel de applicatiesecurity als de security van de onderliggende infrastructuur. Nu vinden deze testen vaak achteraf plaats als een omgeving al in productie is genomen, terwijl juist veel winst te behalen valt als dit al eerder in het proces gebeurt. We zien deze samenwerking met veel vertrouwen tegemoet”, aldus Ronald Kingma, Technisch Directeur/ CTO Access42.
Marte van Balen-Zonderland, Directeur Praegus, geeft aan: "Al geruime tijd waren wij op zoek naar uitbreiding van onze diensten op gebied van security testing. Daarvoor wilden wij alleen samenwerken met de topspecialisten binnen de (cyber)security markt, die zich reeds bewezen hebben en een sterke, betrouwbare naam hebben opgebouwd. In Access42 zien wij hiervoor de partner die we voor ogen hadden. We staan te trappelen om gezamenlijk onze klanten te kunnen voorzien van een zeer uitgebreid palet aan functioneel-, technisch- (testautomatisering), performance- én security testen.”


Intussen hebben beide bedrijven niet stil gezeten en een concept ontwikkeld waarmee klanten snel, eenvoudig en volledig geautomatiseerd hun regressie-, performance- en security kunnen testen. “We maken technische testen en (cyber)security toegankelijk voor iedereen”. Daarnaast huisvesten de bedrijven zich gezamenlijk in één pand.

Access42 is een onafhankelijke speler binnen de cybersecurity markt. Zij onderscheiden zich door hun onafhankelijke positie en door de kennis en kwaliteit van hun medewerkers op het grensvlak van mens, organisatie en techniek. Access42 is opgericht door Ronald Kingma (oud-oprichter ISSX/SecureLabs) en pioniers op het gebied van cybersecurity. Access42 biedt onder meer penetratietesten, security monitoring, incident response, vulnerability management, security consultancy en opleidingen aan. Kijk voor meer informatie op Access42

Praegus voorziet als Nederlandse kennisorganisatie haar klanten van expertise op gebied van testen, met de focus op testautomatisering en performance testen. Praegus kent binnen haar dienstverlening een ‘full service’ model geënt op technisch testen, waaronder consultancy, testing-in-the-cloud oplossingen en trainingen. Praegus ontwikkelt eigen diensten vanuit Praegus Solutions en middels de Praegus Academy bieden zij gestandaardiseerde- en maatwerktrainingen. Opdrachtgevers van Praegus bevinden zich in diverse branches, waaronder overheid, utilities, industry & automotive, media en finance. Er werken momenteel meer dan 30 testprofessionals bij Praegus. Kijk voor meer informatie op www.praegus.nl.

Contact:
Marte van Balen-Zonderland (Praegus): +31(0)36 751 9748/ +31(0)64 353 1116

info@praegus.nl / twitter.com/praegus

Ronald Kingma (Access42): +31 (0)652613090/ ronald@access42.nl /  twitter.com/access42_nl
Delen
4

Related posts

11 januari 2021

Wat hebben we geleerd van 2020 en wat staat ons te wachten in 2021?


Read more
17 december 2020

Happy Holidays!


Read more
15 december 2020

Solorigate: SolarWinds Orion Platform bevat sinds maart 2020 een “achterdeur” (SUNBURST)


Read more

Access42 B.V.
Leusderend 38
3832RC LEUSDEN

CyberDefense Center
  • Prepare
  • Detect
  • Prevent
  • Respond
  • Predict
Diensten
  • Phishing as a Service
  • Penetratietesten
  • Red Teaming
  • Nessus
  • Container Security
  • OT Security
  • Vulnerability Management
  • Endpoint Security
  • AI-powered network detection and response
  • E-mail security
  • Privileged Access Management
  • Alle Diensten
Over ons
  • Over Access42
  • Kernwaarden
  • Missie en Visie
  • Werken bij Access42
  • Partners
  • Disclaimer en Privacy Policy
  • Responsible Disclosure
Get in touch

© 2021 Access42 | Cybersecurity. All Rights Reserved.
Aanvraag CyberTIM Detect voor Microsoft 365 Trial




    Download de gratis whitepaper!

     

      Inschrijven Webinar Vectra


        Inschrijving Webinar Cofense


          Inschrijven Webinar CrowdStrike


            Start de Mimecast Service vandaag nog!


              Start met de Cognito Detect for Microsoft 365 Free Service


                Download de Tenable.OT Solution Brief

                Name *

                Email *


                Prijslijst aanvragen

                 


                  Meer weten over onze diensten?